LADER-LADİK AKPINAR MEZUNLARI EĞİTİM VE KÜLTÜR DERNEĞİ. Bugün


Ana Sayfa ÜYELERİMİZ Üyelerimizi Tanıyalım CEMAL ŞENGÜN 19.04.2013 13:16
CEMAL ŞENGÜN

ÜYEMİZ CEMAL ŞENGÜN’Ü TANIYALIM

1951 yılında Giresun ili Görele ilçesinde doğdu. İlkokuldan sonra girdiği AKPINAR İLK ÖĞRETMEN OKULU’nu 1970 yılında bitirdi. Görele İlçesi Taşdikmen Köyü’n de md vekili olarak göreve başladı. 1974 yılında Aynı ilçenin DEREKUŞÇULU Merkez okuluna müdür olarak atandı. 1980 yılında ESKİŞEHİR ATATÜRK EĞİTİM FAKÜLTESİNİ bitirdi. GÖRELE ilçesi merkez okullarına müzik öğretmeni olarak atandı. 1988 Yılında İSTANBUL ili KAĞITHANE İLÇESİ AHMETÇUHADAROĞLU İLKÖĞRETİM OKULU’na atandı. 1998 yılında kendi isteğiyle emekli oldu.ZUHAL İLKÖĞRETİM OKULU’Nda üç yıl daha görev yaptı.Halen sürücü kursu müdürü olarak görev yapıyorr. Biri öğretmen diğeri makina mühendisi iki oğlu var. İSTANBUL ‘da yaşıyor…..

 


 

Etiketler
Benzer Haberler
AHMET TURAN KUL KİMDİR? “ŞAİR YAZAR “ AHMET TURAN KUL KİMDİR? “ŞAİR YAZAR “

ŞAİR-YAZAR AHMET TURAN KUL …………HAKKINDA…………… 1954′ de Sungu(Muş)’da doğdu. İlkokulu köyünde, ilköğretmen [...]


sebahattin dülger Tarafndan 30.04.2013, 10:37 ' da eklendi.

 


Cevapla

Üye tanıtımı güzel bir başlangıç.Bu bölümde üyeler kısa biyografilerini yazabilirler.İlgili denetleyici bu biyografileri sıra ile yayınlayabilir.Örneğin bu işi ben başlatmış olayım.
SEBAHATTİN DÜLGER.
19 ŞUBAT 1950 T arihinde Adahan ili Göle ilçesinde doğdum.Köy Enstitüsü (Kars- CİLAVUZ) mezunu Selahattin DÜLGER in oğluyum.1962 yılında Akpınar İlköğretmen okuluna girdim.1969 yılında mezun oldum.Hakkari ili Yüksekova ilçesi Yatılı Bölge Öğretmenliğine atandım.Okul inşaat aşamasında olduğu için Yüksekova ilçesi Beşbulak (Dara) köyü öğretmenliğine atandım.Bir yıl kadıktan sonra sürekli Samsun ilinde çalıştım.Samsun Kocatepe İlkokulu Müdür Yardımcılığında 1994 yılında emekli oldum.Kardeşim Cihangir Dülger ‘de Akpınar mezunudur.
1973 yılından 1981 yılına kadar AŞIK ERDEMLİ olarak Konya Aşıklar bayramına katıldım.Çeşitli dereceler aldım.Radyo televizyon programları yaptım.”HEY GİDİ AKPINAR-GÜNEŞİN DOĞUŞU-KÖYLÜ MEMED isimli tiyatro eserleri yazdım ve oynadım.
Şu anda Antalya ‘da ikamet etmekteyim.


Köşe Yazarları
SAMSUN için Hava Durumu
SAMSUN

FAYDALI LİNKLER
Ladik Akpınar Anadolu Öğretmen Lisesi
Ladik Milli Eğitim Müdürlüğü
Ladik Kaymakamlığı
Ladik Belediyesi
Samsun Milli Eğitim Müdürlüğü
Samsun Valiliği


toptan ayakkabı ucuz web tasarım Doğtaş Mobilya modelleri zayıflama ayakkabısı toptan ayakkabı fiyatları Yabancı Dizi Önerileri